Veřejně dostupné funkce

Všichni návštěvnící toho webu si mohou vyhledat výsledky hodnocení všech předmětů, učitelů a kateder.

Funkce dostupné přihlášeným uživatelům

Pro možnost hodnocení se musíte přihlásit pomocí svého univerzitního username/password (LDAP).

Po přihlášení budete mít možnost ohodnotit všechny předměty, které jste měly zapsané v posledním semestru, dále pak jejich učitelé a katedry a to v sekci Hodnocení.

Jako přihlášený uživatel se můžete vyjádřit i v celofakultní moderované diskuzi.

Jaký je můj IDM účet (username)

IDM účet (username) se používá od 18. 7. a má tvar např. novak00 atd. 

Na adrese https://orgstr.jcu.cz/search_form_orgstr si vyhledáte IDM účet (username), vyplňte políčka PŘÍJMENÍ a RODNÉ ČÍSLO a dejte vyhledat (zobrazí se Vám IDM LOGIN).

Jaké je moje heslo?

Heslo, pokud jste ho neměnili, je tvořeno ze druhého písmena Vašeho křestního jména (bez diakritiky), ze druhého písmena Vašeho příjmení (bez diakritiky) a z posledních šesti číslic Vašeho rodného čísla, přičemž první písmeno v heslu je velké. 

Příklad: Jmenujete-li se Sára Nováková a Vaše rodné číslo je 123456/7890, pak vaše heslo pro první přihlášení bude Ao567890.  

Pokud jste se přihlašovali na počítač v PClab Bobík nebo na počítač na některých fakultách, je možné, že máte toto heslo změněno, takže vyzkoušejte i heslo, kterým jste se přihlašovali k počítači v síti. 

Jestliže se Vám přihlášení přesto nezdaří, kontaktujte správce IDM na e-mailové adrese idm@rt.jcu.cz. Správci Vám po ověření provedou reset hesla na tvar pro první přihlášení.

Více informací v Dokumentaci IDM

Přepnutí roku (semestru) pro hodnocení

V případě, že se Vám nezobrazuje správný rok či semestr pro hodnocení použijte ikonku v pravém horním rohu – nabídka pod „Přihlásit se pro hodnocení“, kde vyberte aktuální rok a semestr. V případě, že Vám stále nejde vybrat správný rok, pro hodnocení, kontaktujte prosím podporu.  

Preview

Jak poznat, že mám hodnocení splněno?

Splnění hodnocení SHP poznáte tak, že se Vám pod vaším osobním číslem vypíše hláška:

Bxxxxx: Vaše hodnocení v tomto semestru jste již splnil(a)

V případě, že studujete více oborů, musíte hodnotit pod všemi Vašimi přidělenými účty (osobními čísly). 

Stav hodnoceni

Kde hledat slovní komentáře k přednášejícím a předmětům?

Na rozdíl od bodových výsledků hodnocení jsou komentáře k přednášejícím a předmětům přístupné pouze přihlášeným uživatelům. Po přihlášení je třeba vybrat určitý semestr a slovní komentáře následně najdete ke konci stránky daného předmětu nebo učitele. Jednotlivé předměty a učitele prohlížejte po rozkliknutí odkazů na levé horní straně (Předměty, Učitelé) pod příslušnou katedrou.